52G400
Sugerowana cena detaliczna: 679,00 zł

Myjka ciśnieniowa

Myjka ciśnieniowa 2000 W VERTO (nr ref. 52G400) to solidna i niezawodna myjka ciśnieniowa z pompą wykonaną ze stopu aluminium. Umożliwia mycie nawet bardzo zabrudzonych powierzchni pod ciśnieniem 110 bar. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością mechaniczną, zapewniając bezawaryjną pracę urządzenia. System auto-stop zsynchronizowany z przyciskiem spustowym lancy, zatrzymuje pracę silnika w przypadku zaniku dopływu wody. W skład wyposażenia myjki wchodzą rekojeść pistoletowa z lancą, wąż ciśnieniowy, pojemnik na detergent oraz praktyczny bęben do przechowywania przewodu wysokociśnieniowego. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE. Marka VERTO oferuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza.
Sugerowana cena detaliczna: 679,00 zł
Kup w Fixero
Sugerowana cena detaliczna: 679,00 zł
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
  • Moc 2000 W
  • Napięcie zasilania 230V~50Hz
  • Przepływ wody 6 l/min
  • Rodzaj pompy aluminiowy korpus
  • Maksymalne ciśnienie 160 bar
  • Klasa ochronności II
  • Natężenie dźwięku 100 dB
  • Ciśnienie robocze 110 bar

SYSTEM AUTO STOP

System umożliwia automatyczne włączenie / wyłączenie silnika po wciśnięciu spustu lancy. Rozwiązanie to przyczynia się do oszczędności wody oraz ekonomicznego gospodarowania energią.

10 M WĄŻ GUMOWY

Wąż przyłączeniowy, dostarczony w komplecie z urządzeniem zapewnia możliwość pracy myjką od pierwszych chwil zakupu. Długość węża gwarantuje dużą mobilność.

ALUMINIOWA POMPA

Aluminium zwiększa wytrzymałość i żywotność produktu oraz zapewnia właściwe funkcjonowanie urządzenia. Dodatkowo mała waga aluminium wpływa na lekkość produktu.

SZCZOTKA OBROTOWA / DO TARASÓW

Szczotka obrotowa - wysoce skuteczna w walce z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Idealna do mycia samochodu. Szczotka do tarasów - do mycia dużych, płaskich powierzchni i tarasów.

BĘBEN Z KORBĄ

Bęben ułatwia zwijanie i przechowywanie węża przyłączeniowego jednocześnie zapobiegając jego plątaniu.

POJEMNIK NA DETERGENT

Pojemnik na detergent zapewnia możliwość stosowania środków czyszczących, dzięki którym łatwiej usunąć uciążliwe zanieczyszczenia.

WYGODNE UCHWYTY

Myjka ciśnieniowa wyposażona jest w wygodne uchwyty przeznaczone do przechowywania rękojeści pistoletowej oraz lancy.

DUŻE KOŁA

Duże, masywne koła zapewniają łatwość przesuwania myjki ciśnieniowej. Stanowią gwarancję mobilności i wytrzymałości.