52G585
Sugerowana cena detaliczna: 630,99 zł

Pilarka łańcuchowa

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa VERTO (nr ref. 52G585) o napięciu 18V z prowadnicą 12" jest przydatna w szerokim zakresie prac przydomowych oraz w ogrodzie. Posiada hamulec bezpieczeństwa, który chroni użytkownika w przypadku odrzutu pilarki w trakcie cięcia, a także zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Pilarka wyposażona jest w automatyczny system smarowania łańcucha i wskaźnik poziomu oleju. Brak konieczności podłączenia do gniazdka zdecydowanie podnosi komfort pracy. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE. Marka VERTO oferuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza.
Sugerowana cena detaliczna: 630,99 zł
Sugerowana cena detaliczna: 500,00 zł
  • Pojemność akumulatora 1300 mAh
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Klasa ochronności III

BEZNARZĘDZIOWA OBSŁUGA

Ciesz się beznarzędziową obsługą urządzenia - regulacja łańcucha odbywa się bez użycia kluczy. Pokrętła z dużymi manipulatorami ułatwiają obsługę bez konieczności użycia dużej siły.

WSKAŹNIK POZIOMU OLEJU

Wskaźnik poziomu oleju pozwala na bieżące sprawdzanie oleju bez konieczności odkręcania korka wlewowego, co znacznie poprawia komfort pracy pilarką.

OSŁONA CZUBKA PROWADNICY

Osłona czubka prowadnicy eliminuje możliwość wystąpienia zjawiska odrzutu podczas pracy. Czubek prowadnicy jest wyłączony z użycia, co powoduje, że urządzeniem może posługiwać się każdy hobbysta prac ogrodowych.

OSŁONY DŁONI

Powiększone osłony zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo jednocześnie chroniąc dłonie w przypadku pracy między gałęziami.

STALOWY CHWYTAK ŁAŃCUCHA

Stawiamy na bezpieczeństwo. Stalowy chwytak łańcucha zabezpiecza operatora w przypadku zerwania się łańcucha tnącego, wytracając jego energię i zapobiegając przemieszczaniu się w kierunku dłoni.

METALOWY SZPON PRZYPOROWY

Metalowy szpon przyporowy zwiększa kontrolę podczas przecinania drewna, tzw. okrąglaków. Metalowy szpon wbity w powierzchnię drewna pozwala na wykonanie precyzyjnego, wahadłowego ruchu bez konieczności użycia nadmiernej siły.

Porady

Pokaż więcej