52G568
Sugerowana cena detaliczna: 504,30 zł

Nożyce do żywopłotu

Nożyce do żywopłotu VERTO (nr ref. 52G568) zasilane akumulatorem 18V to lekkie i wygodne w użytkowaniu urządzenie do przycinania roślin. Umożliwia przycinanie krzaków, krzewów i innych roślin o maksymalnej grubości łodygi do 14 mm, maksymalna szerokość cięcia to 510 mm. Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem oraz osłony części nożowej i dłoni zwiększające bezpieczeństwo podczas pracy. W zestawie znajdują się dwa akumulatory. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE. Marka VERTO oferuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza.
Sugerowana cena detaliczna: 504,30 zł
Sugerowana cena detaliczna: 500,00 zł
  • Ilość obrotów na minutę 1200 rpm
  • Maksymalna ilość obrotów na minutę 1200 rpm
  • Pojemność akumulatora 1300 mAh
  • Napięcie akumulatora 18 V
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Klasa ochronności III

OSŁONA DŁONI

Osłona dłoni stanowi skuteczną izolację od elementu tnącego zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy.

PRZECIWBIEŻNE OSTRZA TNĄCE

Długie, wysokiej jakości ostrza tnące skutecznie wpływają na wydajność i efektywność pracy. Geometria ostrzy zapewnia szybkie cięcie.

HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA

Hamulec bezpieczeństwa unieruchamia ostrze tnące w czasie krótszym niż 0,5 sekundy. Hamulec zapewnia komfort bezpiecznej pracy.

ERGONOMICZNY UCHWYT I PRZYCISK WŁĄCZNIKA

Dzięki ergonomicznie ukształtowanemu uchwytowi oraz przyciskowi włącznika, nożyce do żywopłotu doskonale leżą w dłoni, zapewniając tym samym komfort, przyjemność i bezpieczeństwo pracy.

Porady

Pokaż więcej