Liście, wszędzie liście - dmuchawy w ruch!

Opadanie liści przysparza wiele dodatkowej pracy włascicielom ogrodów. Chcąc zaoszczędzić czas i siły fizyczne powinnismy pomyśleć o jesiennym, ogrodowym sprzęcie.

Dmuchawy - te mocniejsze, spalinowe, przy odrobinie wprawy operatora, potrafią “wysprzątać” z liści ok. 400m² trawnika zaledwie w 20 min.

Dla porównania, ręczne wygrabienie takiej powierzchni, to przynajmniej 2 godziny ciężkiej harówki.

Nieco słabsze dmuchawy elektryczne, nie mogą konkurować ze spalinowym kolegą na dużych powierzchniach. Sprawdzają się jednak doskonale tam, gdzie potrzebna jest precyzja i delikatność.

Sprzątnięcie ogrodu żwirowego czy wyściółkowanej drobnym materiałem rabaty w cieniu drzew, bez posiadania takiej “słabszej” dmuchawy, to prawdziwa zmora dla osoby opiekującej się terenem.

Mniejsza moc i prędkość powietrza, pozwalają na usunięcie liści i drobnych zanieczyszczeń, bez ryzyka “wydmuchania” ściółki.

Dobrze posiadać zatem zarówno sprzęt do zadań specjalnych jak i przyjaciela od “koronkowej roboty”;)

Dmuchawa VERTO 52G506 to produkt bardzo skuteczny do zadań lżejszych. W pełni naładowany akumulator wystarcza na 20 minut ciągłej pracy.

Ponżej videoprezentacja produktu oraz krótki film z pracy dmuchawą na terenie przedszkola, na podłożu bardzo wilgotynym, po kilku dniach ciągłych opadow.

  

Najnowsze wpisy

Pokaż więcej